Lista produktów marki Abarth - NOWOŚĆ

W 2020 r. grupa Bator Management, otrzymała licencję marki ABARTH na projektowanie, produkcję i dystrybucję obuwia ochronnego i zawodowego na terenie krajów Unii Europejskiej.

 

Firma Bator Management przez lata zdobyła doświadczenie w komercjalizacji różnego rodzaju produktów przeznaczonych dla sektorów, takich jak: budownictwo, motoryzacja, zaopatrzenie przemysłowe, itp.  Znajomość tych branż oraz świata obuwia ochronnego i zawodowego za pośrednictwem innych marek, przełożyły się na rozwój i wykorzystanie wpływów w sektorze ochrony pracy.

 

Obuwie ochronne i robocze marki ABARTH jest synonimem komfortu. Producent ma na uwadze zarówno ochronę, jak i wygodę pracownika, uznając jego stopę za istotną część ciała, o którą należy dbać. Sekret tkwi w technicznie doskonałym połączeniu wysokiej jakości materiałów. Kompozycja gumowej podeszwy EVA+ wraz z wkładką PALERMO zapewnia stopom świeżość, ochronę i wygodę przez cały dzień pracy. OCHRONA I MODA idą ramię w ramię z obuwiem bezpiecznym i zawodowym firmy ABARTH. Podobnie jak jej samochody, charakteryzują się wysokim standardem jakości i wzornictwa w miejskim i awangardowym stylu. Wszystkie modele zostały zaprojektowane i wyprodukowane pod ścisłą kontrolą jakości, którą potwierdzają zaawansowane cechy techniczne.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku