Kurtki robocze - męskie

Kurtki robocze zimowe i letnie- męskie

W ofercie HOLDSAFE znajdziesz duży wybór kurtek roboczych dla mężczyzn: sofsthelle, kurtki robocze zimowe męskie, czy lekkie kurtki BHP męskie z odblaskami. Oferujemy modele odpowiednie dla różnych profesji i zastosowań, które łączą zaawansowane technologie z praktycznymi rozwiązaniami. 

Aktywne filtry

Kurtki robocze męskie dla każdej branży

W naszej hurtowni odzieży roboczej znajdziesz kurtki robocze męskie, które sprostają wymaganiom różnych branż. Od kurtek męskich roboczych przeciwdeszczowych, idealnych do pracy na zewnątrz podczas opadów, przez modele antystatyczne i trudnopalne, sprawdzające się m.in. na stacjach benzynowych, aż po kurtki męskie robocze z odblaskami, które nadają się do pracy w warunkach niskiej widoczności. Oferta obejmuje kurtki robocze od takich renomowanych producentów jak Portwest, Sir Safety, HÖGERT, czy Cerva. Są to wyroby o różnych krojach – od krótkich, wygodnych kurtek sięgających pasa, przez modele do bioder, aż po dłuższe płaszcze zapewniające lepszą ochronę spodniego ubrania.

Kurtki robocze zimowe męskie o świetnych parametrach technicznych

Dokładamy wszelkich starań, aby kurtki robocze męskie z naszej oferty były jak najbardziej funkcjonalne. Stąd w naszym asortymencie znajdują się modele dwuwarstwowe, ze wzmocnieniami w kluczowych miejscach, a także kurtki hybrydowe. Proponujemy zarówno lekkie modele softshell, jak i kurtki zimowe męskie robocze do noszenia przez cały rok, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas surowych zim i w chłodniejsze dni wiosny lub jesieni. Niektóre kurtki męskie robocze z naszej oferty są dostosowane do personalizacji przez nadruk lub haft, co czyni je doskonałym wyborem na odzież korporacyjną.

Szeroka oferta odzieży roboczej w HOLDSAFE

Nasz sklep to nie tylko kurtki robocze. W ofercie mamy również szeroki wybór innej odzieży roboczejbutów roboczych oraz środków ochrony głowy. Oferujemy też kurtki robocze damskie. Bez względu na to, czego szukasz, z naszą ofertą Twoje bezpieczeństwo i komfort są zawsze na pierwszym miejscu.

 

 
 

Śledź nas na Facebooku