Filtruj według

Cena

Cena

  • 76,00 zł - 477,00 zł

Marka

Marka

Bluzy robocze z kapturem

Bluzy robocze z kapturem

Bluzy robocze stanowią wygodną alternatywę dla obszernych kurtek w sezonie przejściowym. Można je nosić zarówno wewnątrz zakładów pracy, jak i przy robotach zewnętrznych. Niektóre pozycje z aktualnej oferty w naszym sklepie posiadają wszyte taśmy odblaskowe, zwiększające widoczność m.in. podczas zmroku lub w nocy na drogach i placach budowy. 

Aktywne filtry

Rodzaje bluz roboczych ochronnych z kapturem

Jako hurtownia odzieży roboczej posiadamy w ofercie kilka różnych pozycji bluz roboczych męskich z kapturem. Takie marki, jak Portwest, Sir Safety oraz Cerva to rekomendowani producenci, którzy produkują godne polecenia modele bluz ochronnych. Nadają się one zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Bluza robocza z kapturem jest lżejszą formą kurtki, która jest znacznie bardziej wygodna i nie ogranicza ruchów. Przy pracy fizycznej ta funkcja jest szczególnie ważna, co więcej dzięki dodatkowym właściwościom, wpływa także na zwiększenie bezpieczeństwa. Niektóre modele posiadają kieszenie, które umożliwiają przechowywanie małych narzędzi czy notatek przydatnych przy pracy zawodowej. 

Bluza robocza rozpinana z kapturem odblaskowa, charakteryzuje się wyższą widocznością, przez to pracownik będzie widoczny już z daleka, a także jeśli dojdzie do potrzeby sprawdzenia kamer, dobrze będzie kontrastować na obrazie. Odzież robocza wykonana jest ze specjalnych materiałów, które są znacznie trwalsze niż zwykłe ubrania. Chronią przed zabrudzeniem i skaleczeniami. Na chłodniejsze sezony dla pracowników polecamy kurtki robocze w różnych rozmiarach i modelach. Oczywiście jeśli chodzi o bluzy robocze, posiadamy zarówno bluzy robocze – męskie, jak i bluzy robocze – damskie. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty i życzymy udanych zakupów oraz bezpiecznej pracy.

Śledź nas na Facebooku