Trzewiki
Trzewiki Robocze - Ochronne - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Trzewiki robocze

Buty robocze trzewiki to jedne z wygodniejszych modeli obuwia ochronnego, które jest używane w zakładach pracy oraz przy robotach zewnętrznych. Obuwie robocze bardzo dobrze stabilizują nogę, a dzięki temu, że posiadają podnoski, chronią przednią część stopy przed zmiażdżeniem i uderzeniami. W aktualnym asortymencie mamy m.in. trzewiki robocze skórzane, które przetrwają nawet najcięższe i najdłuższe prace w trudnych warunkach. Polecamy trzewiki ochronne zarówno damskie, jak i męskie.

Aktywne filtry

Przy jakich pracach sprawdzają się trzewiki robocze BHP?

Profesjonalne buty robocze, jakimi są trzewiki robocze, nadają się do prac wewnątrz budynków i na zewnątrz. Stosowane są przez pracowników różnych branż w tym budowlanej, energetycznej i przemysłowej. Obuwie wysokie robocze, do którego możemy zaliczyć właśnie trzewiki z wyższą cholewką, bardzo dobrze stabilizują nogę. Sprawdzają się do prac na wysokościach, posiadają podeszwę antypoślizgową oraz wkładką antyprzebiciową. Do wyboru mamy kilkanaście modeli i kolorów. Mogą także służyć za wygodne zimowe buty robocze. 

Obuwie ochronne oraz dodatkowe akcesoria zwiększające komfort pracy dostępne w naszym sklepie 

Jeśli chodzi o obuwie ochronne mamy także półbuty robocze, sandały robocze oraz buty gumowe – PCV. Buty damskie robocze tak samo jak trzewiki robocze męskie mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria do obuwia roboczego. Oprócz obuwia roboczego, działając jako hurtownia odzieży roboczej, wyposażamy pracowników w:

Zapraszamy do zakupów wszystkich pracodawców, którzy chcą zabezpieczyć zarówno siebie, jak i swoich podopiecznych w profesjonalne środki ochrony. Pozwolą one zachować bezpieczeństwo na terenie zakładu pracy.

Śledź nas na Facebooku