Polary
Polary Robocze, BHP - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Polary robocze - BHP

Hurtownia HOLDSAFE oferuje polary robocze damskie, męskie oraz odblaskowe. Jest to rodzaj odzieży wierzchniej, która zwiększa komfort cieplny osób pracujących w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, narażonych na działanie wiatru czy niskich temperatur. 

Aktywne filtry

Polary robocze zapewniające wygodę i komfort

Ubrania robocze, a zwłaszcza polary, to niezbędny element odzieży podczas prac na zewnątrz. Miękki, a równocześnie ciepły materiał pozwala na komfortowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Na zimniejsze dni szczególnie polecamy polary robocze z kapturem, które dodatkowo ogrzeją głowę. W naszej ofercie dostępny jest również ciepły polar zimowy, ocieplany roboczy, który zapewni komfort również późną jesienią i zimą.

Wygodne i ciepłe polary BHP dostępne w hurtowni HOLDSAFE wykorzystasz nie tylko podczas prac na zewnątrz. Świetnie sprawdzają się również podczas wykonywania obowiązków zawodowych w chłodniach, nieogrzewanych halach i magazynach. Odpowiednia odzież robocza, w tym polary robocze zimowe, zmniejszą dyskomfort związany z przebywaniem w chłodzie.

Znajdziesz u nas również polar roboczy pomarańczowy, odblaskowy. Jest to element odzieży zwiększający widoczność pracownika.

Odzież robocza, a zwłaszcza polar lub bluza robocza dzięki nadrukowi/haftowi może stać się ciekawą reklamą Twojej firmy. W HOLDSAFE proponujemy naniesienie logo na ubrania, dzięki czemu wyróżnisz swoich pracowników i zapewnisz marketing swojej firmie. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. 

Wysokiej jakości produkty BHP dostępne w HOLDSAFE

Bluzy polarowe robocze to tylko jeden z elementów odzieży roboczej. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom kompletny strój, zobacz również:

Hurtownia odzieży roboczej proponuje także wysokiej jakości, wygodne obuwie robocze, na każdą porę roku. Zaopatrz się w wysokiej jakości artykuły BHP. 

Śledź nas na Facebooku