Buty
Półbuty Robocze - Ochronne - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Półbuty robocze

Półbuty robocze to niezbędne środki ochrony pracowników, którzy narażeni są na urazy lub pracę w utrudnionych warunkach. BHP w zakładach produkcyjnych, szpitalach, fabrykach, przedsiębiorstwach przemysłowych oraz wielu innych branżach wymaga posiadania przez każdego pracownika obuwia roboczego. W naszym sklepie znajdą Państwo różne modele półbutów. Niektóre z nich dedykowane są do konkretnego zawodu. Półbuty robocze z podnoskiem zabezpieczają przednią część stóp przed zmiażdżeniem i uderzeniami ze strony ciężkich materiałów i produktów. W miejscach, gdzie wymagane są najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa stosuje się białe półbuty ochronne. Tak jest w branży medycznej i spożywczej. Obuwie robocze to także modele ortopedyczne zwiększają komfort podczas wielogodzinnych prac na stojąco.  

Aktywne filtry

Modele półbutów roboczych przeznaczonych do branży medycznej i spożywczej 

Branża medyczna oraz spożywcza to jedne z tych przedsiębiorstw, które wymagają nienagannej higieny zachowanej w miejscu pracy. Dlatego też oferujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, dentystom oraz osobom produkującym i pakującym żywność półbuty robocze lekkie wysokiej jakości. Posiadają one podeszwę antypoślizgową, która zwiększa bezpieczeństwo poruszania. Niektóre modele mają także wymienną i amortyzowaną wkładkę antystatyczną

Buty robocze z podnoskiem BHP męskie oraz damskie, a także inne akcesoria 

W naszym sklepie można znaleźć w aktualnej ofercie półbuty robocze męskie oraz buty damskie robocze. Do niektórych prac prowadzonych głównie w niezwykle zabrudzonych miejscach polecamy obuwie wysokie robocze. Dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na nieco lżejsze wersje latem, idealne będą sandały robocze lub trzewiki robocze. Jako hurtownia odzieży roboczej proponujemy także buty gumowe – PCV oraz różne akcesoria do obuwia roboczego. U nas znajdziesz również:

Śledź nas na Facebooku