Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE GROUP

Interesuje Cię hurtownia BHP, która oferuje profesjonalne artykuły dla przedsiębiorstw? W HOLDSAFE mamy sprawdzone produkty BHP, które podniosą poziom bezpieczeństwa Twoich pracowników, m.in.: odzież i obuwie ochronne oraz robocze, a także sprzęt PPOŻ. Sklep i hurtownia BHP tworzone są przez specjalistów z branży.

Internetowa hurtownia BHP oferuje odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej, sprzęt PPOŻ. i inne artykuły BHP

Jako hurtownia internetowa odzieży roboczej, ochronnej oraz ostrzegawczej oferujemy szeroki wybór artykułów wysokiej jakości, które podniosą poziom bezpieczeństwa. Hurtownia zapewnia m.in. obuwie robocze, odzież roboczą i ochronną, w tym:

Gama produktów obejmuje także akcesoria BHP chroniące przed zagrożeniami:

  • - przeciwhałasowe nauszniki oraz środki ochrony słuchu,
  • - okulary ochronne i przyłbice,
  • - gaśnice i inne artykuły ppoż.,
  • - znaki BHP,
  • - hełmy ochronne.

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Profesjonalna hurtownia z artykułami BHP posiada szeroki wybór odzieży, produktów i usług.

Hurtownia odzieży roboczej proponuje asortyment zgodny z wymaganiami norm bezpieczeństwa

Zaopatrzymy Twoją firmę w artykuły BHP spełniające odpowiednie wymagania norm i przepisów prawa z zakresu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Hurtownia zapewnia wybór obuwia roboczego. Dostępna jest także:

W ofercie mamy również ubrania robocze - odblaskowe oraz ubrania antyelektrostatyczne/odzież ESD. Hurtownia odzieży roboczej spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz: butów, spodni, kurtek czy rękawic  roboczych. Odpowiednie środki ochrony indywidualnej utrzymają wysoki poziomu bezpieczeństwa na stanowiskach pracy, w halach produkcyjnych, przedsiębiorstwach i firmach.

Hurtownia odzieży BHP wykonuje też szycie na wymiar. Odzież robocza może być również sygnowana logo Twojej firmy. Poinformuj nas o chęci wykonania nadruku/haftu a my przedstawimy Ci naszą propozycję. Nasza hurtownia zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo w wyborze asortymentu BHP i PPOŻ.

Profesjonalne doradztwo z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, by zwiększać bezpieczeństwo podczas pracy. Poza artykułami BHP proponujemy również doradztwo, audyty oraz szkolenia. W naszym sklepie internetowym kupisz odzież ochronną, buty robocze czy inne artykuły BHP online. Prowadzimy sprzedaż dla klientów B2B. Usługi oferowane przez nasz sklep ograniczą możliwość wystąpienia ryzyka zawodowego w miejscu pracy. 

Jako hurtownia z odzieżą roboczą i artykułami BHP zapewniamy najlepsze rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo w pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

ico_szycie-bhp.jpg

Szycie

Odzież na wymiar

ico_logowanie.jpg

Logowanie

Haft/nadruk na odzieży

ico_vending-bhp.jpg

Vending BHP 

Automaty z artykułami BHP

ico_audyty-bhp.jpg

Audyt BHP/PPOŻ 

Doradztwo i szkolenia

Najnowsze wpisy

odziez_bhp.jpg

Śledź nas na Facebooku