Filtruj według

Cena

Cena

  • 51,00 zł - 229,00 zł

Marka

Marka

Bluzy robocze - polarowe

Bluzy robocze - polarowe

Bluzy polarowe robocze polecamy wszystkim, którzy lubią stawiać na wysoki komfort i wygodę podczas wykonywania prac fizycznych i przebywania w miejscu pracy. Modele, które sprzedajemy w naszym sklepie, są idealną alternatywą dla obszernych kurtek roboczych. W sezonie wiosenno-letnim oraz na początku jesieni, przez większość dni, wybór bluzy polarowej będzie wystarczający. Niektóre modele mają wszyty materiał odblaskowy lub są całe wykonane z jasnego koloru. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania wersji dopasowanej do własnych potrzeb. 

Aktywne filtry

Modele bluz polarów roboczych BHP, które dostępne są w naszym sklepie 

Specjalizując się w odzieży roboczej, proponujemy modele ubrań, które są funkcjonalne, wygodne i trwałe. Bluzy robocze polarowe staną się ulubieńcem osób, które lubią nosić przyjemne materiały i cenią sobie ciepło podczas chłodniejszych dni lub pracy w nocy, kiedy ciało się nieco ochładza. W ofercie można znaleźć jednokolorowe czarne, granatowe oraz ciemnozielone pozycje. Polecamy także modele ostrzegawcze w jaskrawych odcieniach żółtego oraz pomarańczowego. 

Marki, które rekomendujemy to między innymi Portwest oraz Sir Safety, dające gwarancję, że odzież sprawdzi się w warunkach pracy. Jako hurtownia odzieży roboczej sprzedajemy zarówno bluzy robocze – męskie, jak i bluzy robocze – damskie w różnych rozmiarach. 

Do jakich prac przeznaczone są bluzy polarowe damskie i męskie?

Odzież robocza jest wykorzystywana w wielu branżach, jako forma zabezpieczenia pracownika oraz zapewnienia mu komfortu podczas wykonywania obowiązków. Bluzy polarowe BHP męskie i damskie można używać w fabrykach, zakładach przemysłowych i produkcyjnych, na placach budowy, przy robotach drogowych, w halach magazynowych czy sklepach spożywczych. Jeśli szukasz trwałych i solidnie uszytych modeli polecamy również klasyczne bluzy robocze oraz kurtki robocze.

Śledź nas na Facebooku