Kurtki robocze - zimowe

Kurtki robocze - zimowe

W tym dziale sprzedajemy wysokiej klasy ubrania, które są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i fasonach. Zimowe kurtki robocze są wykonane z solidnych, wytrzymałych i wodoodpornych materiałów. W naszej hurtowni BHP są modele przeznaczone na trudne warunki atmosferyczne. W katalogu jest odzież wyposażona w odblaskowe wszywki i pasy. Tekstylia zapewniają wysoki poziom ochrony osobistej podczas wykonywania wielu czynności na zewnątrz.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i składania zamówień w sklepie HOLDSAFE!

Aktywne filtry

Ocieplana kurtka robocza – niezbędna odzież do pracy w zimowych warunkach

Oferowane w naszej hurtowni ubrania stanowią niezastąpiony element odzieży ochronnej do pracy w terenie. Kurtka robocza ocieplana to niezbędne wyposażenie dla pracowników narażonych na działanie niskich temperatur oraz trudne warunki atmosferyczne podczas wykonywania obowiązków służbowych.

To specjalnie zaprojektowana odzież zimowa, która chroni przed wyziębieniem, gwarantując bezpieczeństwo termiczne w trakcie pracy na zewnątrz. Kurtka BHP jest wyposażona w materiały o wysokiej izolacji, które skutecznie zatrzymują ciepło ciała pracownika. Wykorzystywane materiały są odporne na wilgoć i wiatr.

Zastosowanie dodatkowych warstw ochronnych, takich jak membrany wodoodporne czy odporność na przetarcia, sprawia, że ubrania robocze skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi.

Niektóre modele dostępne w naszej hurtowni BHP posiadają odblaskowe elementy, co zwiększa widoczność pracowników w warunkach ograniczonego oświetlenia. To kluczowe dla bezpieczeństwa w okresie zimowym, zwłaszcza podczas pracy nocą.

HOLDSAFE – hurtownia z szerokim wyborem profesjonalnej zimowej odzieży roboczej

Wszystkie oferowane ubrania BHP spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz standardy jakości EN ISO. Kurtki znajdują zastosowanie w różnych branżach, dostarczając kompleksowej ochronę w trudnych zimowych warunkach atmosferycznych.

Na bieżąco uzupełniamy asortyment o nowe kolekcje odzieży roboczej, dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin hurtowni HOLDSAFE.

Śledź nas na Facebooku