Kurtki - softshell
Kurtki Robocze, BHP - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Kurtki robocze - BHP

Kurtki robocze z naszej oferty odpowiadają na potrzeby i oczekiwania klientów. Różnorodność wzorów i przeznaczeń pozwoli Ci wybrać produkt, który zapewni bezpieczeństwo i komfort, a równocześnie będzie modnym ubraniem wierzchnim. Zobacz kurtki dostępne w hurtowni i sklepie BHP HOLDSAFE.

Aktywne filtry

Ciepłe i praktyczne kurtki robocze dla Twoich pracowników

Kurtka robocza skutecznie chroni przed chłodem oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Proponowana przez nas odzież robocza obejmuje kurtki:

  • - zimowe robocze,
  • - odblaskowe, 
  • - softshelle,
  • - przeciwdeszczowe. 

Dostępne są zarówno męskie, jak i damskie modele produktów. Robocza kurtka sprawdzi się podczas pracy na budowach, remontach oraz w pracach pomiarowych czy geodezyjnych.

W ofercie znajduje się również kurtka robocza oraz ostrzegawcza 3 w 1. Łączy ona w sobie właściwości kurtki przeciwdeszczowej, ocieplanej i bezrękawnika. W zależności od warunków atmosferycznych możesz wykorzystać trzy warianty ubioru, jakie gwarantuje tego typu kurtka robocza.

Odzież wierzchnia nie tylko zapewni pracownikom komfort i ciepło, ale wykorzystasz ją również jako reklamę swojej firmy. W HOLDSAFE wykonamy dla Ciebie nadruk lub haft na wybranym ubraniu roboczym. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły.

Zwiększ bezpieczeństwo w swoim przedsiębiorstwie – poznaj ofertę hurtowni i sklepu HOLDSAFE

Kurtka robocza BHP z kapturem lub bez świetnie łączy się z innymi elementami garderoby. Dobierz do niej wygodne i modne obuwie robocze. Zobacz też:

Profesjonalna hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE proponuje także ubrania robocze - odblaskowe oraz ubrania przeciwdeszczowe - robocze. Interesuje Cię odzież jednorazowa lub odzież ostrzegawcza? Również znajdziesz je w naszej ofercie.

Z hurtownią HOLDSAFE wygodnie zamówisz odzież oraz artykuły BHP i PPOŻ bez wychodzenia zza firmowego biurka. 
 

Śledź nas na Facebooku