Polary robocze - damskie

Polary robocze - damskie

Prezentowana odzież to wysokiej klasy tekstylia ochronne. Prezentowane damskie polary robocze zapewniają wysoką ochronę termiczną podczas wykonywania wielu czynności zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Ubrania wykonane z miękkiego niemechacącego materiału są wygodne w codziennym użytkowaniu.

W naszej hurtowni BHP oferujemy atrakcyjne ceny i markowe wyroby – dlatego zapraszamy do składania zamówień!

Aktywne filtry

Damskie bluzy z polaru – odzież BHP do pracy w różnych warunkach

W hurtowni b2b.holdsafe.pl kupisz ubrania robocze z różnym stopniem ochrony termicznej. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy możesz zamówić damskie polary, które sprawdzą się w takich pomieszczeniach zamkniętych, jak:

  • sklepy handlowe,
  • warsztaty naprawczo-usługowe,
  • sklepy detaliczne i wielobranżowe,
  • magazyny dystrybucyjne,
  • terminale logistyczne,
  • hale produkcyjne.

Prezentowana damska odzież BHP znajdzie także zastosowanie do pracy w terenie. Na bluzę można nałożyć odblaskowe kamizelki i kurtki z wodoodpornym materiałem zewnętrznym. Takie zestawienie ubrań roboczych to świetna propozycja dla monterów, instalatorów, serwisantów, hydraulików, kierowników budowy i innych osób wykonujących swoje obowiązki na świeżym powietrzu.

Oferowane w naszej hurtowni polary to wysokiej jakości odzież BHP. Bluzy zostały wykonane z solidnych i bardzo wytrzymałych materiałów. Stroje zapewnią ochronę podczas wykonywania wielu czynności. Oprócz wysokich walorów użytkowych dostępne ubrania spełniają wszystkie obowiązujące normy i wymogi jakościowe dla tej kategorii asortymentowej.

HOLDSAFE – hurtownia odzieży BHP z damskimi polarami roboczymi

Odpowiednio dobrane tekstylia zapewnią bezpieczeństwo pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami i standardami. Oferowane damskie bluzy z polaru znajdują zastosowanie w handlu, przemyśle, usługach.

Jako profesjonalna hurtownia odzieży roboczej działająca na platformie e-commerce jesteśmy w stanie zagwarantować solidny produkt BHP po atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do przejrzenia katalogu i składania zamówień w sklepie b2b.holdsafe.pl.

Śledź nas na Facebooku