Obuwie wysokie
Wysokie Buty Robocze - Ochronne - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Buty robocze wysokie

Buty robocze wysokie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Wszystko zależy od warunków pracy, niemniej jednak na pewno bardzo dobrze stabilizują nogę. Jest to ważne przy wykonywaniu różnych robót na wysokości i śliskich powierzchniach. Dodatkowo obuwie robocze wysokie posiada antypoślizgową podeszwę oraz wszyte podnoski, które chronią stopę przed zmiażdżeniem. W aktualnym asortymencie posiadamy różne modele w kilku kolorach i fasonach. 

Aktywne filtry

Gdzie buty robocze wysokie znajdują swoje zastosowanie?

Wysokie buty robocze znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy zapewnić wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Do branż, w których używa się podwyższonych trzewików, można zaliczyć budownictwo, przemysł, prace geodezyjne, sprzątające i wszelkie roboty na wysokościach. Warto pamiętać, że niektóre buty robocze męskie wysokie są ocieplane, przez to też wskazane są do noszenia podczas niskich temperatur na zewnątrz. Buty robocze wodoszczelne wysokie ocieplane świetnie sprawdzają się przy czyszczeniu silosów i innych dużych zbiorników przy fabrykach i zakładach produkcyjnych. 

Produkty dostępne w naszym sklepie oprócz wysokich butów roboczych

Buty robocze wysokie to nie jedyne modele, jakie sprzedajemy. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi wersjami. Półbuty robocze, trzewiki robocze oraz sandały robocze to kolejne obuwie, które przydaje się podczas prac w miejscach podwyższonego ryzyka. W zależności od pory roku można wybrać lekkie buty lub te ocieplane. Buty gumowe – PCV oraz buty damskie robocze można wyposażyć w dodatkowe akcesoria do obuwia roboczego.

Jako prężnie działająca hurtownia odzieży roboczej oferujemy naszym klientom nie tylko obuwie robocze, ale także inne produkty, które zwiększają wygodę oraz bezpieczeństwo ryzykownych prac. Można do nich zaliczyć:

Śledź nas na Facebooku