Kombinezony - fartuchy
Kombinezony Robocze, Ochronne - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Kombinezony robocze - ochronne

Kombinezony robocze znalazły swoje zastosowanie w przemyśle, budownictwie, a nawet wśród mechaników i serwisantów. Jest to niezwykle praktyczna odzież robocza, która zapewnia dodatkową ochronę i komfort podczas pracy. W HOLDSAFE znajdziesz wiele modeli praktycznych kombinezonów.

Aktywne filtry

Lekkie, bezpieczne kombinezony robocze dla pracowników Twojej firmy

Ubranie robocze – w tym przypadku kombinezon roboczy – służy do ochrony prywatnych ubrań pracownika. Zapewnia również ochronę przed zabrudzeniami, temperaturą i czynnikami biologicznymi lub chemicznymi. Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE proponuje damskie oraz męskie kombinezony zwykłe, oraz ocieplane robocze. Znajdziesz u nas również fartuchy przeznaczone do pracy z żywnością. 

Nasza oferta nie ogranicza się do jednego koloru lub kroju. Posiadamy kombinezony robocze biały, czerwone, niebieski oraz pomarańczowe jednoczęściowe. Dostępne są zarówno modele damskie, jak i męskie. 

Kombinezony robocze letnie i zimowe dostępne w hurtowni HOLDSAFE

Standardowe ochronne kombinezony robocze przeznaczone są głównie do prac wewnątrz budynków, w warsztatach i halach. Wykorzystasz je również podczas prac na zewnątrz przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Jednak, kiedy temperatura zacznie spadać, postaw na kombinezony robocze ocieplane. W trudnych warunkach zapewnią one ciepło i odpowiedni komfort pracy. Dostępny jest również kombinezon roboczy zimowy z kapturem. Znajdziesz też kombinezony przeciwdeszczowe robocze o właściwościach wodoszczelnych.

Czarny, czerwony, a może pomarańczowy kombinezon jednoczęściowy roboczy – który wybierzesz dla swoich pracowników? Zapoznaj się z propozycjami  hurtowni HOLDSAFE. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości odzież robocza, a wśród niej:

Dostępna jest również odzież ostrzegawcza oraz odzież trudnopalna. Z HOLDSAFE kompleksowo zadbasz o bezpieczeństwo pracowników Twojej firmy.

Śledź nas na Facebooku