Bluzy robocze - ocieplane

Bluzy robocze - ocieplane

Bluzy ocieplane robocze sprawdzają się podczas chłodniejszych dni przy pracach na zewnątrz, a także wewnątrz budynków. Modele, które sprzedajemy, wykonane są z niezwykle miłych i przyjemnych materiałów, dlatego ich komfort noszenia jest wysoki. Niektóre z nich mają wszyte bądź naniesione także elementy odblaskowe, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo w zakładzie produkcyjnym lub na placu budowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą dedykujemy naszym wymagającym klientom stawiającym na konkurencyjną jakość. 

Aktywne filtry

Modele bluz roboczych ocieplanych, które dostępne są u nas w sklepie

Bluzy robocze ocieplane to niezbędny element zestawu ochronnego, który zapewni komfort podczas wykonywania obowiązków. Warto zaopatrzyć się w taki model, np. jeśli praca trwa nocą, kiedy temperatura ciała i otoczenia nieco spada. Posiadamy modele damskie oraz męskie w różnych rozmiarach, krojach i kolorach. Dla kobiet mamy wersje taliowane, przez co sylwetka bardzo dobrze prezentuje się w tego typu odzieży roboczej. 

Polary, które są dedykowane dla różnych zawodów, mogą mieć wszyte bądź wprasowane wstawki w postaci pasków zapewniających wysoką widoczność. Polecamy wersje zarówno bez kaptura, jak i z nim. Odzież robocza, którą oferujemy, pochodzi m.in. od producentów, takich jak Portwest oraz Sir Safety.

Gdzie bluzy ocieplane znajdują zastosowanie jako odzież robocza? ?

Bluza robocza ocieplana, którą sprzedajemy jako hurtownia odzieży roboczej, będzie dobra dla każdego, kto chce zwiększyć swój komfort podczas pracy w chłodniejszych warunkach. Może być używana w halach magazynowych, sklepach i chłodniach spożywczych, przy pracach na zewnątrz, a nawet w klimatyzowanych biurach. Proponujemy zwrócić uwagę także na:

Śledź nas na Facebooku