Polary robocze - odblaskowe

Polary robocze - odblaskowe

Rekomendowane stroje to wysokiej klasy użytkowe ubrania wykonane z tkanin zawierających fluorescencyjne materiały. Oferowane damskie i męskie odblaskowe polary robocze zapewniają ochronę podczas wykonywania wielu czynności w terenie. Odzież ostrzegawcza odznacza się wysokim poziomem wodoodporności i oddychalności. Tekstylia dostępne w naszej hurtowni BHP to certyfikowane produkty zgodne z wymaganymi normami EN ISO.

Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy ekspresową dostawę. Zapraszamy do wygodnych zakupów online w sklepie HOLDSAFE!

Aktywne filtry

Ostrzegawcze polary – w jakich branżach mają zastosowanie?

Poziom bezpieczeństwa jest uwarunkowany różnymi czynnikami. Wśród najważniejszych należy wskazać zarówno świadomość samych pracowników o zagrożeniach, jak i odpowiednią odzież roboczą, w jaką powinni być zaopatrzone osoby zatrudnione na konkretnym stanowisku pracy.

Niektóre przepisy z zakresu BHP zobowiązują pracodawców do zapewnienia pracownikom specjalistycznej odzieży w postaci odblaskowych ubrań. Zgodnie z nimi obowiązek noszenia polarów ostrzegawczych dotyczy osób wykonujących czynności na:

  • drogach publicznych,
  • torach kolejowych,
  • portach lotniczych,
  • placach budów,
  • liniach elektroenergetycznych,
  • stacjach transformatorowych,
  • halach logistycznych podczas załadunku i wyładunku towarów.

Noszenie odzieży ostrzegawczej BHP z naszej hurtowni jest również polecane wszystkim rowerzystom, jadącym po drogach publicznych w nocy oraz w trudnych oświetleniowych. W odblaskowe polary robocze powinny być także zaopatrzone dzieci i młodzież wracająca po zmroku ze szkoły oraz ich opiekunowie. Kupisz je w sklepie HOLDSAFE.

Damskie i męskie polary ostrzegawcze – odblaskowe ubrania robocze

Oferujemy ciepłe, wygodne bluzy zapewniające ochronę termiczną w terenie. Polary odblaskowe mają zamki błyskawiczne z przodu oraz na kieszeniach. Ten rodzaj roboczych ubrań sprawdzi się podczas wykonywania prac outdoorowych wymagających wyposażenia w widoczne, jaskrawe stroje.

Poznaj asortyment damskich i męskich ostrzegawczych tekstyliów i złóż zamówienie w hurtowni BHP HOLDSAFE!

Śledź nas na Facebooku