Bluzy robocze - odblaskowe

Bluzy robocze - odblaskowe

Bluzy robocze odblaskowe bardzo dobrze chronią pracowników na drogach i placach budowy podczas pracy po zmroku. Sprawdzają się także wewnątrz budynków, wszędzie tam, gdzie dostrzeżenie człowieka z daleka jest istotne dla bezpieczeństwa. Posiadamy w ofercie modele, które w całości są wyprodukowane z  jaskrawego materiału, a także takie z paskami odbijającymi światło. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania bluzy z odblaskami, które spełnią oczekiwania. 

Aktywne filtry

Bluzy robocze odblaskowe dostępne w naszym sklepie BHP

Bluzy z odblaskiem zwiększają bezpieczeństwo pracy nie tylko na zewnątrz po zmroku. Znajdują swoje zastosowanie także w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, gdzie jest bardzo dużo maszyn, a obecność człowieka w ich okolicy powinna być zawsze dobrze widoczna. Jako hurtownia odzieży roboczej wyposażamy pracowników zarówno w bluzy odblaskowe BHP wykonane w całości z jaskrawych materiałów, jak i te jedynie z paskami odblaskowymi na plecach i rękawach. 

Niektóre z modeli posiadają także inne funkcje oprócz cech fluorescencyjnych. Trudnopalna koszula ostrzegawcza to bardzo dobry wybór do pracy przy odczynnikach łatwopalnych i wszędzie tam, gdzie występuje podwyższone ryzyko pożaru. 

Gdzie można używać odzieży odblaskowej, żeby zwiększyć widoczność?

Odzież robocza, do której możemy zaliczyć między innymi bluzę polarową odblaskową z kapturem, świetnie sprawdza się w zakładach produkcyjnych, przemysłowych, halach magazynowych oraz przy zarządzaniu prac na zewnątrz budynków. Wygodne i ciepłe modele bluz z odblaskami są lubiane także przez inżynierów na drogach i budowach. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi elementami odzieży ochronnej, aby móc skompletować cały strój:

Śledź nas na Facebooku