Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 642,00 zł

Marka

Marka

Odzież ESD

Ubrania antystatyczne - robocze

Ubrania antystatyczne

W tej kategorii nasza hurtownia odzieży roboczej oferuje ubrania antystatyczne, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Nie zapominamy o kompleksowym podejściu do bezpieczeństwa, dlatego oferujemy zestawy ubrań roboczych elektrostatycznych, które chronią zarówno górną, jak i dolną część ciała przed wyładowaniami elektrostatycznymi. W przypadku odzieży antyelektrostatycznej ESD certyfikowane produkty gwarantują bezpieczeństwo elementów elektronicznych wytwarzanych w procesie produkcji. W asortymencie posiadamy antystatyczną kurtkę, bluzę, koszulkę, koszulę oraz spodnie. Nasze ubrania robocze antystatyczne to gwarancja najwyższej jakości, oraz pełnego spektrum produktów, które zapewnią optymalną ochronę w każdych warunkach pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

Ubrania antystatyczne – gwarancja bezpieczeństwa i wygody

Nasza odzież robocza antyelektrostatyczna to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także komfortu i wygody podczas pracy. Każde ubranie robocze antystatyczne wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację i oddychalność, co jest szczególnie istotne w przypadku prac w ekstremalnych warunkach. Posiadamy na przykład bluzy robocze i polary robocze, które idealnie sprawdzą się podczas chłodniejszych dni oraz ubrania robocze – odblaskowe, które zapewniają lepszą widoczność pracownika. Ponadto nasza odzież ochronna antyelektrostatyczna, została zaprojektowana z myślą o ergonomicznym kroju, który umożliwia swobodne ruchy i nie ogranicza wykonywanych czynności. Dzięki temu możesz czuć się swobodnie i wygodnie, nawet podczas długiego i intensywnego dnia pracy

Ubranie antystatyczne trudnopalne

Odzież trudnopalna antyelektrostatyczna ma szczególne zastosowanie w strefach zagrożenia wybuchem, gdzie każda iskra może spowodować nieodwracalne skutki. Dlatego też jest powszechnie stosowana w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym, górniczym oraz na stacjach paliw. Oprócz tego z ubrania roboczego antystatycznego trudnopalnego korzystać muszą również kierowcy cystern przewożących paliwo lub gaz oraz pracownicy gazoportów i petrochemii. Aby być w pełni zabezpieczonym, nie wystarczy jedynie odzież robocza niepalna – warto dodać do tego rękawice robocze oraz odpowiednie obuwie robocze.

Śledź nas na Facebooku