Filtruj według

Cena

Cena

  • 61,00 zł - 173,00 zł

Bluzy robocze - damskie

Bluzy robocze - damskie

Bluzy robocze damskie wykorzystywane są w różnych branżach, w których pracownikami, poza mężczyznami, są  kobiety. W zależności od modelu mogą być stosowane przez pracownice zakładów produkcyjnych, a także salonów kosmetycznych. Poza właściwościami ochronnymi odzieży roboczej ważna jest kwestia wygody i komfortu przy jej noszeniu. Z tego też względu proponujemy zestawy ochronne wykonane z miłych materiałów i uszyte z dbałością o szczegóły. 

Aktywne filtry

Bluzy damskie robocze BHP dostępne w naszym sklepie 

Bluzy damskie robocze, które można u nas dostać pochodzą od marki Portwest. Posiadamy modele tunik wciętych w talii i fartuszków, które wybierane są głównie dla specjalistek w branży spożywczej i kosmetycznej. Polar roboczy damski idealnie sprawdzi się tam, gdzie jest nieco niższa temperatura i dla zachowania komfortu należy nosić nieco grubsze ubrania. Będzie też dobry dla osób pracujących w nocy, kiedy ciało i otoczenie nieco się ochładza. Bluza polarowa damska robocza wcale nie musi być czarna. Dla kobiet przygotowaliśmy ofertę kolorowych modeli z zamkiem dopasowujących się do sylwetki. Materiał, z którego jest wykonana bluza, nie mechaci się, dlatego też przez długi czas wygląda bardzo dobrze, nawet po wielu praniach. 

Gdzie można stosować bluzy damskie jako odzież roboczą?

Jako hurtownia odzieży roboczej oferujemy różne zestawy  zarówno dla Pań, jak i Panów. Odzież robocza, którą można kupić u nas to między innymi:

Wszystkie te pozycje sprawdzają się w branży spożywczej, fabrykach i zakładach przemysłowych, w salonach i gabinetach kosmetycznych, a także w biurach, sklepach i halach magazynowych. Zapraszamy do zakupów tych, którzy szukają ciepłych i wygodnych ubrań do pracy, które skrojone są pod damską sylwetkę.

Śledź nas na Facebooku