T-shirty - Polo
Koszulki Robocze, T-Shirty BHP - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Koszulki robocze i T-Shirty

Koszulki robocze to podstawowy element ubioru w wielu branżach. Mają istotny wpływ na komfort oraz wygodę podczas pracy. Wykorzystaj je w swojej firmie, aby ujednolicić ubiór swoich pracowników i stworzyć spójny wizerunek firmy.

Aktywne filtry

Koszulki robocze damskie i męskie dostępne w HOLDSAFE

Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE oferuje bluzy, T-shirty oraz koszule i koszulki polo robocze w przystępnych cenach. Nasz asortyment obejmuje zarówno damskie, jak i męskie modele. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, znajdziesz u nas koszulki BHP, które wykorzystasz w swoim przedsiębiorstwie.

Znajdziesz u nas między innymi:

  • - koszulki białe robocze, które sprawdzą się jako odzież korporacyjna i robocza,
  • - eleganckie koszulki robocze polo, zapewniające nie tylko reprezentacyjny wygląd, ale i wygodę w pracy,
  • - ubrania robocze - odblaskowe, a wśród nich koszulki robocze z długim oraz krótkim rękawem z odblaskami,
  • - funkcjonalne tuniki damskie, odpowiednie między innymi do prac porządkowych,
  • - wysokiej jakości koszulki bawełniane robocze, zawierające 100% bawełny
  • - ubrania antyelektrostatyczne/odzież ESD koszulki polo BHP, bluzy i koszule zapewniające dodatkową ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Odzież robocza i ochronna to nie tylko bluzy, koszulki typu polo czy koszule. By zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa, stosuj również inne elementy odzieżyBluzy roboczepolary robocze, bezrękawniki robocze czy kurtki robocze ubrane na T-shirt zapewnią ciepło i komfort pracy oraz dodatkową ochronę.

Oferta hurtowni BHP HOLDSAFE dostępna online

Odzież roboczaodzież ostrzegawcza i inne artykuły z naszej oferty dostępne są online. Wygodnie zamówisz je z dostawą bezpośrednio na teren swojej firmy.

Znajdziesz u nas produkty znanych i cenionych producentów, spełniające normy i przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy również rękawice roboczeobuwie robocze i hełmy ochronne. Rozbudowana oferta pozwala na zakup niemal wszystkich potrzebnych artykułów BHP oraz PPOŻ. Zadbaj z HOLDSAFE o bezpieczeństwo w swojej firmie.

Śledź nas na Facebooku