Filtruj według

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 338,00 zł

Spawalnicze
Rękawice Spawalnicze - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Rękawice spawalnicze

Dla profesjonalistów z branży spawalniczej najważniejsze jest bezpieczeństwo przed wysokimi temperaturami, iskrami i metalami stopionymi. Proponowane przez nas rękawice spawalnicze zapewniają najwyższy możliwy poziom ochrony. Dzięki nim Twoje ręce będą bezpieczne podczas codziennej pracy.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Rękawice spawalnicze – ochrona, na której możesz polegać

Rękawice spawalnicze są specjalnie zaprojektowane, aby zapewniać ochronę przed wysokimi temperaturami, iskrami i metalami stopionymi, które są typowe dla pracy spawacza. Zwykłe rękawice robocze mogą nie gwarantować takiego samego stopnia ochrony.

Dostępne w HOLDSAFE rękawice do spawania zapewniają najwyższą ochronę dla rąk podczas pracy. Są wytrzymałe, odporne na przecięcia, pęknięcia i perforacje. Każdy spawacz zasługuje na ochronę, która pozwoli mu skupić się na swojej pracy. Rękawiczki spawalnicze zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego noszenia. 

Różnorodność rękawiczek spawalniczych dostępnych w HOLDSAFE

W naszej ofercie znajdują się różne rękawiczki do spawania. Aby dostosować ochronę do specyfiki Twojej pracy, proponujemy modele klasyczne, premium, z dodatkiem naturalnej skóry czy chroniące przed gorącymi czynnikami termicznymi. Rękawice BHP powinny zapewniać komfort i maksymalne bezpieczeństwo podczas spawania. Ponadto oferujemy szeroki wybór rękawic spawalniczych w różnych rozmiarach.

Dlaczego wybrać nasze rękawice spawalnicze?

Wybierając nasze rękawice do spawania, otrzymujesz produkt, który zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę. Doskonała ochrona przed ciepłem, iskrami i metalami stopionymi, przy równoczesnym maksymalnym komforcie nawet podczas długotrwałego noszenia. Hurtownia odzieży roboczej proponuje również rękawiczki budowlane oraz rękawice ochronne BHP i robocze oraz:

Dostępne są także akcesoria do rękawic roboczych. Nie zapomnij również o innych elementach ochrony. W naszej ofercie znajduje się także odzież robocza i buty robocze. Zobacz też kategorię ochrona głowy. Zapewnij sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo i komfort z HOLDSAFE GROUP.

Śledź nas na Facebooku