Kamizelki - bezrękawniki
Bezrękawniki Robocze i Kamizelki - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Bezrękawniki robocze i kamizelki

Bezrękawniki i kamizelki robocze zapewniają dodatkową ochronę przed chłodem. W naszej hurtowni BHP znajdziesz funkcjonalne produkty, z dużą ilością kieszeni ułatwiających przechowywanie i dodatkowym ociepleniem. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

Aktywne filtry

Funkcjonalne bezrękawniki robocze znajdziesz w hurtowni i sklepie HOLDSAFE

Odzież robocza proponowana przez HOLDSAFE zwiększa poziom bezpieczeństwa oraz poprawia komfort pracy. Przykładem takiego produktu jest kamizelka robocza z kieszeniami. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie telefonu, ołówka, notesu czy innych niewielkich przedmiotów, a równocześnie zwiększa komfort i ciepło podczas pracy.

Ciekawą propozycją jest też kamizelka robocza z kapturem. Zapewnia ona dodatkową ochronę głowy. Rynek BHP cały czas się rozwija. Pojawiają się nowe produkty, które łączą w sobie kilka funkcji. Bezpieczeństwo, wygoda i dodatkowe miejsce na przechowywanie – to wszystko zapewnia bezrękawnik roboczy z kapturem.

Oferujemy również nowoczesne kamizelki chłodzące do pracy w gorących warunkach. Odzież robocza, a także kamizelki, powinny być wykorzystywane przez cały rok. Zwiększy to komfort i wygodę pracy. 

Wykorzystaj nasze produkty do zwiększenia bezpieczeństwa w Twojej firmie

Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE proponuje również inne ubrania. Zobacz także:

Kamizelka robocza świetnie łączy się z powyższymi produktami, zapewniając nie tylko ciepło, ale i bezpieczeństwo. W ofercie HOLDSAFE znajdziesz również obuwie robocze. W jednym miejscu kupisz wszystkie potrzebne elementy odzieży ochronnej i roboczej. Dostępne są też ubrania robocze - odblaskowe oraz ubrania przeciwdeszczowe - robocze.

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, szkoleń oraz audytów BHP i PPOŻ. Skontaktuj się z nami i zwiększ poziom bezpieczeństwa w swoim przedsiębiorstwie.

Śledź nas na Facebooku