Koszulki robocze - damskie

Koszulki robocze - damskie

Na tej stronie przygotowaliśmy kolekcje uniwersalnych strojów, które znajdą swoje zastosowanie w wielu branżach. Damskie koszulki obejmują zarówno klasyczne, jak i nowoczesne tuniki. Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE to sklep BHP, w którym znajdziesz również T-shirty wykonane z wysokiej jakości bawełny. To doskonałe rozwiązanie zarówno na letnie dni, jak i podczas bardziej intensywnej pracy.

Zapraszamy do składania zamówień online. Mamy atrakcyjne ceny!

Aktywne filtry

Bawełniane koszulki robocze z krótkim rękawem – uniwersalne ubrania BHP

Oferowane w naszym sklepie nowoczesne i klasyczne tuniki mają kroje, które umożliwiają wygodną i niekrepowaną pracę. Damskie koszulki robocze i T-shirty są popularne wśród personelu medycznego. Ubrania są wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, a także pozwalają na swobodę ruchów, co jest istotne w dynamicznym środowisku pracy.

Prezentowana w hurtowni odzież BHP sprawdzi się również w branży gastronomicznej, gdzie pracownicy obsługujący klientów muszą prezentować się schludnie. Klasyczna lub nowoczesna damska tunika ze sklepu HOLDSAFE będzie świetnym wyborem.

Salony fryzjerskie, kosmetyczne, SPA & Wellness, gabinety stomatologiczne, fizjoterapeutyczne to kolejne miejsca, gdzie koszulki i T-shirty z naszej hurtowni BHP znajdują powszechne zastosowanie.

Klasyczne i nowoczesne tuniki robocze to odzież, która może być stosowane przez personel obsługujący w hotelach, od recepcji po personel sprzątający. Mogą zapewnić jednolity wygląd zespołu oraz wygodę podczas wykonywania różnorodnych zadań.

HOLDSAFE – sklep BHP z markową damską odzieżą roboczą

Jako profesjonalna hurtownia odzieży roboczej oferujemy koszulki pochodzące od sprawdzonych dostawców i renomowanych producentów. Oferowane nowoczesne i klasyczne tuniki oraz T-shirty to tekstylia dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i fasonach. 

W sklepie HOLDSAFE znajdziesz kompleksową ofertę damskich ubrań BHP spełniających standardy jakości i bezpieczeństwa. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy ekspresową dostawę. Zapraszamy do zakupów!

Śledź nas na Facebooku