Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 681,00 zł

Marka

Marka

Bluzy robocze - męskie

Bluzy robocze - męskie

Bluzy robocze męskie przeznaczone są dla panów, którzy stawiają na komfort i ciepło podczas prac fizycznych. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i przy robotach drogowych czy na placach budowy. Ciepłe bluzy męskie robocze, które można u nas kupić, charakteryzują się solidnym wykonaniem i zastosowaniem materiału, który się nie mechaci. Mimo częstego prania, elementy odzieży ochronnej służą bardzo długo i nie tracą swoich cech. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania modeli, które spełnią oczekiwania.

Aktywne filtry

Bluzy robocze męskie bez i z kapturem –  oferta naszego sklepu 

Bluzy polarowe męskie robocze, które można u nas kupić, są w różnych modelach, krojach i kolorach. W zależności od pełnionej pracy i miejsca, gdzie jest ona wykonywana, polecamy dostosować odzież roboczą do własnych potrzeb. Rekomendujemy zwrócić uwagę m.in. na markę Portwest, która stawia na bluzy robocze z solidnym szyciem i wykorzystaniem materiałów, które odporne są na działanie różnych czynników.

Posiadamy w ofercie bluzy ostrzegawcze w jaskrawych kolorach pomarańczu z dodatkowymi elementami odblaskowymi. Można u nas kupić również modele antystatyczne, w których składzie możemy znaleźć dodatek włókna węglowego. Dla osób pracujących w trudnych warunkach, z możliwością kontaktu z ogniem polecamy trudnopalną koszulę w odblaskowym kolorze. 

W jakich branżach można używać bluz roboczych męskich?

Bluzy robocze męskie z kapturem i te bez znajdują zastosowanie w wielu branżach. Jako hurtownia odzieży roboczej sprzedajemy komplety, które nadają się do hal magazynowych, sklepów spożywczych, zakładów przemysłowych i fabryk. Dobrze sprawdzają się także na placach budowy, przy robotach drogowych, sprzątaniu silosów czy na halach magazynowych. Odzież robocza, którą oferujemy to także:

Śledź nas na Facebooku