Bluzy
Bluzy Robocze i BHP - Najlepsza Cena! | Hurtownia Odzieży Roboczej HOLDSAFE Group

Bluzy robocze - BHP

Bluzy robocze BHP docenią osoby pracujące w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Produkty zapewniające ciepło, zwiększą komfort pracy, co ma realny wpływ na wydajność podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Zobacz bluzy ochronne dostępne w naszej ofercie.

Aktywne filtry

Bluzy robocze dla Twoich pracowników

Robocze bluzy do pracy z oferty HOLDSAFE wyróżniają się wytrzymałością. Odporne na rozdarcia, przetarcia czy uszkodzenia posłużą Tobie lub Twoim pracownikom przez wiele miesięcy.

Nasza odzież robocza, a zwłaszcza bluzy robocze męskie i damskie, są niezwykle ciepłe, dzięki czemu chronią przed zimnem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

W HOLDSAFE dostępna jest między innymi bluza robocza z odblaskami, ocieplana, z kapturem czy rozpinana. Wybierz produkt dopasowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Bluza robocza męska lub damska może być również formą reklamy dla Twojej firmy. Na zamówienie wykonujemy nadruk/haft na odzieży, co daje Ci możliwość umieszczenia logo w widocznym miejscu. 

Bluza męska oraz damska robocza z powodzeniem może być wykorzystywana przez cały rok. 

Produkty BHP dla Twojego biznesu

Ciepłe bluzy robocze warto połączyć z innymi naszymi produktami. Zobacz:

Odzież robocza to nie tylko bluzy damskie i męskie robocze, ale i inne produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort.

Poznaj ofertę hurtowni i sklepu HOLDSAFE

Hurtownia odzieży roboczej HOLDSAFE proponuje też ubrania robocze - odblaskowe i ubrania antyelektrostatyczne/ESD. Dostępna jest również odzież ostrzegawcza, trudnopalna czy produkty dopasowane do wymagań konkretnych branż.

Dostarczanie artykułów BHP oraz odzieży ochronnej i roboczej to zaledwie jedna z usług, jakie świadczymy. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie przeprowadzamy audyty, doradztwo oraz szkolenia zwiększające bezpieczeństwo w miejscu pracy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
 

Śledź nas na Facebooku