Kombinezony robocze - damskie

Kombinezony robocze - damskie

Prezentowane artykuły zapewniają wykonywanie obowiązków służbowych zgodnie z zasadami BHP. Damskie kombinezony robocze są przeznaczone do prac zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w terenie. W ciągłej sprzedaży mamy różne modele odzieży wykonanej z wytrzymałych i wygodnych w użytkowaniu materiałów. W sklepie – internetowej hurtowni HOLDSAFE znajdziesz ubrania jednorazowe i wielokrotnego użytku, trudnopalne, odporne chemiczne, odblaskowe, które sprawdzą się w wielu sektorach. 

Zapraszamy do składania zamówień na wysokiej jakości tekstylia ochrony osobistej!

Aktywne filtry

Uniwersalne i specjalistyczne kombinezony

Rekomendowane w naszym sklepie BHP ubrania robocze są zróżnicowane pod względem rozmiarów, kolorów, fasonu i wykończenia materiałowego. Kombinezony damskie z naszej hurtowni:

  • spełniają wymogi norm bezpieczeństwa i standardy jakości  EN ISO,
  • pozwalają na swobodę ruchów, co jest szczególnie ważne w pracy wymagającej wykonywanie precyzyjnych czynności,
  • posiadają odblaskowe wstawki, które zwiększają widoczność pracownika w terenie,
  • zapewniają odpowiednią ochronę przed deszczem, wiatrem, chłodem, a cieplejsze dni gwarantują wentylację,
  • są łatwe w utrzymaniu w czystości.

W sklepie BHP HOLDSAFE oferujemy uniwersalne kombinezony i specjalistyczne damskie ubrania robocze, dostosowane do wymagań konkretnych branż i zadań. Zaprojektowane z myślą o ochronie przed specyficznymi zagrożeniami, takimi jak substancje chemiczne, ciepło czy czynniki elektryczne, odzież z naszej hurtowni zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości damskie kombinezony robocze do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz

Bezpieczeństwo zapewniają właściwie zorganizowane warunki do realizacji obowiązków służbowych. Istotną rolę odgrywają również odpowiednio dobrane środki ochrony osobistej. Sprzedawane ubrania są przystosowane do wykonywania czynności wewnątrz, jak i na zewnątrz. Bez względu na charakter zadań, kombinezon roboczy z naszej hurtowni zapewnia ochronę, komfort pracy.

Zapraszamy do zakupów wysokiej jakości damskiej odzieży BHP w sklepie HOLDSAFE.

Śledź nas na Facebooku